Beach soccer przy Witczaka
Dodane przez kiero dnia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na I edycję Mini Beach Soccer. Turniej odbędzie się w sobotę, 11 sierpnia od godziny 9:00 na terenie kąpieliska ”Zdrój”.
Treść rozszerzona
W turnieju mogą brać udział osoby powyżej piętnastego roku życia. W każdej drużynie gra trzech piłkarzy, z których jeden jest bramkarzem. Dodatkowo przewiduje się dwóch zawodników na zmianę. W czasie meczu można przeprowadzać zmiany lotne w specjalnie oznaczonej strefie. Pole gry 16 x 8 m. Czas trwania meczu to 2 x 10 minut. Gra może trwać dłużej, gdy konieczne jest wykonanie stałego fragmentu gry. Przerwy pomiędzy połowami trwają trzy minuty. W przypadku remisu, rozgrywa się trzyminutową dogrywkę. Jeśli nie przyniesie ona rozstrzygnięcia, odbywa się konkurs rzutów karnych. Rzuty karne wykonują zawodnicy znajdujący się aktualnie na boisku, następnie ich zmiennicy, aż do skutku.

Organizator zapewnia nagrody, pyszny posiłek, miłą atmosferę oraz możliwość skorzystania z basenu i atrakcji wodnych. Wpisowe od drużyny 30zł. Zapisy do piątku do godziny 15:00 w kasie Kąpieliska „Zdrój”, pod numerem 324761030 oraz pod adresem email jabu01@o2.pl.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator przewiduje odwołanie imprezy w przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych lub małej ilości chętnych. Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.