Łącznie użytkowników: 3,066
Najnowszy użytkownik: marinaes
Mistrzostwo Jajusa i Marczyńskiego
Zawody sportowe
Mariusz Jajus i Sebastian Marczyński z Jastrzębia Zdroju zajęli pierwsze miejsce w X Otwartych Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju Mężczyzn w Siatkówce Plażowej, które mimo niesprzyjającej pogody zostały rozegrane w minioną sobotę na Kąpielisku Zdrój. Aura nie przeszkodziła uczestnikom, którzy licznie przybyli na te zawody. W sumie w imprezie wzięły udział 22 zespoły.

Drugie miejsce zajęli Kamil Kwasowski i Kamil Gilner (Bielsko-Biała, Radlin), trzecie - Paweł Cieślar i Marcin Płocki (Wisła, Kędzierzyn), a czwarte Rafał Borkowski i Adam Potempa (Mikołów, Czerwionka-Leszczyny).
"Dwunastka" i "Dwudziestka" najlepsze
Szkoła Podstawowa nr 12 i Szkoła Podstawowa nr 20 triumfowały w Miejskich Zawodach Siatkówki Plażowej Szkół Podstawowych, które zostały rozegrane na Kąpielisku Zdrój. "Dwunastka" triumfowała wśród dziewcząt, natomiast "Dwudziestka" - wśród chłopców.

Imprezę rozegrano zgodnie z regulaminem Szkolnego Związku Sportowego. Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.
Dominacja "Dziesiątki"
Reprezentanci Gimnazjum nr 10 wygrali Miejskie Zawody Siatkówki Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W zorganizowanej na Kąpielisku Zdrój przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy imprezie, zawodniczki i zawodnicy z tej szkoły nie pozostawili rywalom złudzeń, co do swojej dominacji.

Na podium w kategorii chłopców uplasowali się ponadto reprezentanci "Dziewiątki" oraz "Trójki", natomiast w kategorii dziewcząt - "Szóstki" i "Piątki". Zawody rozegrane zostały w ramach współzawodnictwa szkół.
Mistrzostwa Jastrzębia Zdroju szkół ponadgimnazjalnych
Reprezentanci Zespołu Szkół nr 6 zwyciężyli w Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej. W finale rozegranej 19 maja na Kąpielisku "Zdrój" imprezy "szóstka" pokonała Zespół Szkół Szkół Handlowych. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Zespołu Szkół nr 2, którzy w spotkaniu o najniższy stopień podium pokonali ZS nr 3.

Wśród dziewcząt najlepszy okazał się Zespół Szkół nr 3, który w finale pokonał zawodniczki z ZS 2. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół nr 6, które pokonały Zespół Szkół Zawodowych.

Mistrzostwa Jastrzębia w siatkówce plażowej
Imprezy na basenie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju w Siatkówce Plażowej, które 28 maja odbędą się na Kąpielisku Zdrój. Poniżej prezentujemy regulamin imprezy.

REGULAMIN - OTWARTE MISTRZOSTWA JASTRZĘBIA ZDROJU w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 2011

1. Data i miejsce: 28 maja 2011r; godz. 9.30 (potwierdzenie - zapisy 9.00-9.30); Kąpielisko „Zdrój”, ul. Witczaka.
2. Cel imprezy: Promocja siatkówki plażowej jako sportu dostępnego dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku.
3. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju.
Konkurs na dzierżawę kawiarni
Miasto Jastrzębie-Zdrój oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają do składania ofert na wykonanie zamówienia w postępowaniu w trybie konkursu pisemnych ofert. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa pomieszczenia handlowo - gastronomicznego wraz z zapleczem i tarasem o łącznej powierzchni 175 m² bez wyposażenia, położonego na terenie "Kąpieliska Zdrój" przy ul. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju w okresie od 01.06.2011r do 31.08.2011r.

Formularz, specyfikacja kawiarni i ogłoszenie są do pobrania w dziale "Pliki do pobrania" na oficjalnej stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.mosir.xm.pl.
Reaktywacja w wielkim stylu - Plażowa Gimnazjada 2010
Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do życia. Za kilka tygodni do życia wróci również nasze Kąpielisko. W tym czasie trwać będą prace przygotowawcze na obiekcie, aby mieszkańcy naszego miasta byli zadowoleni, gdy zaszczycą gościnne progi "Zdroju". Przy okazji prezentujemy Naszym Czytelnikom film z gimnazjady 2010.