Luty 24 2020 08:29:01
Informacje


Kąpielisko Zdrój

Adres: ul. Witczaka 1
44-330 Jastrzębie Zdrój

E-mail: basen@jasnet.pl

Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,066
Najnowszy użytkownik: marinaes
Mistrzostwo Jajusa i Marczyńskiego
Zawody sportowe
Mariusz Jajus i Sebastian Marczyński z Jastrzębia Zdroju zajęli pierwsze miejsce w X Otwartych Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju Mężczyzn w Siatkówce Plażowej, które mimo niesprzyjającej pogody zostały rozegrane w minioną sobotę na Kąpielisku Zdrój. Aura nie przeszkodziła uczestnikom, którzy licznie przybyli na te zawody. W sumie w imprezie wzięły udział 22 zespoły.

Drugie miejsce zajęli Kamil Kwasowski i Kamil Gilner (Bielsko-Biała, Radlin), trzecie - Paweł Cieślar i Marcin Płocki (Wisła, Kędzierzyn), a czwarte Rafał Borkowski i Adam Potempa (Mikołów, Czerwionka-Leszczyny).
"Dwunastka" i "Dwudziestka" najlepsze
Zawody sportowe
Szkoła Podstawowa nr 12 i Szkoła Podstawowa nr 20 triumfowały w Miejskich Zawodach Siatkówki Plażowej Szkół Podstawowych, które zostały rozegrane na Kąpielisku Zdrój. "Dwunastka" triumfowała wśród dziewcząt, natomiast "Dwudziestka" - wśród chłopców.

Imprezę rozegrano zgodnie z regulaminem Szkolnego Związku Sportowego. Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.
Dominacja "Dziesiątki"
Zawody sportowe
Reprezentanci Gimnazjum nr 10 wygrali Miejskie Zawody Siatkówki Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W zorganizowanej na Kąpielisku Zdrój przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy imprezie, zawodniczki i zawodnicy z tej szkoły nie pozostawili rywalom złudzeń, co do swojej dominacji.

Na podium w kategorii chłopców uplasowali się ponadto reprezentanci "Dziewiątki" oraz "Trójki", natomiast w kategorii dziewcząt - "Szóstki" i "Piątki". Zawody rozegrane zostały w ramach współzawodnictwa szkół.
Mistrzostwa Jastrzębia Zdroju szkół ponadgimnazjalnych
Zawody sportowe
Reprezentanci Zespołu Szkół nr 6 zwyciężyli w Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej. W finale rozegranej 19 maja na Kąpielisku "Zdrój" imprezy "szóstka" pokonała Zespół Szkół Szkół Handlowych. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Zespołu Szkół nr 2, którzy w spotkaniu o najniższy stopień podium pokonali ZS nr 3.

Wśród dziewcząt najlepszy okazał się Zespół Szkół nr 3, który w finale pokonał zawodniczki z ZS 2. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół nr 6, które pokonały Zespół Szkół Zawodowych.
Galeria zdjęć >>>

Mistrzostwa Jastrzębia w siatkówce plażowej
Imprezy na basenie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Otwartych Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju w Siatkówce Plażowej, które 28 maja odbędą się na Kąpielisku Zdrój. Poniżej prezentujemy regulamin imprezy.

REGULAMIN - OTWARTE MISTRZOSTWA JASTRZĘBIA ZDROJU w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 2011

1. Data i miejsce: 28 maja 2011r; godz. 9.30 (potwierdzenie - zapisy 9.00-9.30); Kąpielisko „Zdrój”, ul. Witczaka.
2. Cel imprezy: Promocja siatkówki plażowej jako sportu dostępnego dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku.
3. Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu Zdroju.
Konkurs na dzierżawę kawiarni
Kąpielisko Zdrój
Miasto Jastrzębie-Zdrój oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają do składania ofert na wykonanie zamówienia w postępowaniu w trybie konkursu pisemnych ofert. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa pomieszczenia handlowo - gastronomicznego wraz z zapleczem i tarasem o łącznej powierzchni 175 m² bez wyposażenia, położonego na terenie "Kąpieliska Zdrój" przy ul. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju w okresie od 01.06.2011r do 31.08.2011r.

Formularz, specyfikacja kawiarni i ogłoszenie są do pobrania w dziale "Pliki do pobrania" na oficjalnej stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.mosir.xm.pl.
Reaktywacja w wielkim stylu - Plażowa Gimnazjada 2010
Imprezy na basenie
Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do życia. Za kilka tygodni do życia wróci również nasze Kąpielisko. W tym czasie trwać będą prace przygotowawcze na obiekcie, aby mieszkańcy naszego miasta byli zadowoleni, gdy zaszczycą gościnne progi "Zdroju". Przy okazji prezentujemy Naszym Czytelnikom film z gimnazjady 2010.Dokumenty
Ulotka informacyjna - godziny otwarcia i cennik

Wniosek dla grup zorganizowanych
Najnowsze zdjęciaZ naszej galerii
Partnerzy


Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

ugg outlet ugg españa ugg españa Boasting MacLean's convenient perch collections


Canada Goose Pas Cher Charice's livelihood earlier haven't pulled from a whole lot of documented in Philippines because you will find vocali

ugg outlet botas ugg outlet online Baratas botas UGG It hair tips against you Inside ra

uggs españa Charice's livelihood earlier haven't pulled from a whole lot of documented in Philippines because you will find vocalists here to be able to s